(0212) 418 64 64(0216) 366 77 77

Hoşgeldiniz. Bugün

Antalya Evden Eve Nakliyat

Antalya Evden Eve Nakliyat Antalyada evden eve nakliyat , ofis taşımacılığı vb. Antalya Evden Eve Nakliyat işlerinizde hizmeti verilmektedir. Kurumsallaşan firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerimizin evine ve eşyalarına verdiği önemi yaptığı güvenli taşımacılık ve referansları ile göstermektedir. Antalya, tatil ili ve üniversitesiDevamı İçin Tıklayınız

Yetki Belgelerimiz

Yetki Belgelerimiz Kara Ulaştırma Genel Müdürlüğü ; Evden eve nakliyat, büro ve işyeri taşımacılığı yapan kurumların üst düzey yöneticilik sertifikası alması zorunluluğunu öne sürmüştür. Bu konuda Akdeniz Nakliyat üst düzey yöneticilik belgesine sahiptir… Devamı İçin Tıklayınız

İstanbul Muğla Arası Nakliyat

İstanbul Muğla Arası Nakliyat Şehirlerarası nakliyat işinde uzmanlık isteyen ve kaliteli bir ekip isteyen bir iştir. İstanbul Muğla arası nakliyat, uzun yıllardan bu yana şehirlerarası taşımacılık yapan ve bu işi iyi bir şekilde yapan bir firmadır. Firmamız neredeyse tüm ayrıntıları düşünerek sizin ve eşyalarınızın zarar görmemesi konusunda çok hassasDevamı İçin Tıklayınız

Şehirler Arası Taşımacılık, Şehirlerarası Nakliyat

Şehirler Arası Taşımacılık, Şehirlerarası Nakliyat Akdeniz Nakliyat şirketi Şehirlerarası taşımacılık hizmeti kapsamında Türkiye’nin tüm şehirlerine taşımacılık hizmeti vermektedir. Şehirlerarası nakliye hizmeti çok fazla güven gerektiren bir iştir, çünkü eşyalarınız herhangi bir il içerisinde değil iller arası taşındığı için güven duyduğunuz bir firma ileDevamı İçin Tıklayınız

1 2 3 4

Akdeniz Nakliyat a benzer isimli firmalarla hiç bir alakamız bulunmamaktadır. Türkiye 'nin 81 İline Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti Vermekteyiz.

foto

Evden Eve Nakliyat

Ana Sayfa » Nakliyat » Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti taşımacılık sektörünün en fazla talep alan bölümüdür. Deniz taşımacılığı, hava yolu taşımacılığı, ağır yük taşımacılığı evden eve nakliyat kadar yoğun talep almamaktadır.Evden eve nakliyat hizmetini diğer taşımacılık hizmetlerinden ayıran en önemli özellik herkesin ihtiyacı olmasıdır. Çünkü hepimiz belli zamanlarda evimizi veya iş yerimizi başka bir semt veya şehire taşıyabiliriz. Bunun için evden eve nakliyat hizmeti almanız gerekmektedir.

Tamam artık ne tür bir hizmet almamız gerektigine karar verdik sırada evden eve nakliyat hizmeti alacağımız firmayı bulmak kaldı. Asıl iş şimdi başlıyor çünkü evden eve nakliyat sektörü çok fazla merdiven altı firması barındıran bir sektördür. İnternet üzerinde onlarca web sitesine sahip olup kendini Türkiye’nin en büyük firması gibi gösteren firmalara aldanmamanız gerekiyor. 15 metre kare bir dükkan ve bir telefon hattı ile iş yapan ticari ünvanı dahi olmayan nakliyat şirketlerine güvenmeyin. Nakliyat hizmeti almadan önce mutlaka firmanın referanslarını inceleyin.
Firmamız tarafından evden eve nakliyat hizmeti verilirken asağıdaki konular dikkatlice uygulanmaktadır.

  • Beyaz eşyalarınız (buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi vs) kurutma makineniz, camlı vitrinleriniz özenle balonlu naylon ambalajlara sıkıca ambalajlanarak bağlanır.
  • Televizyon, video, müzik seti gibi elektronik aletler il olarak battaniyelere sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilerek iple sıkıca bağlanır.
  • Cam bardak, yemek takımı, kristal eşyalar, cam aksesuarlar hava kabarcıklı naylonlara sarılıp koli ve fıçılara dikkatlice yerleştirilir.
  • Çiçekler, yapraklarının ve dallarının kırılmayacaği bir şekilde uygun koli ve fıçılara yerleştirilerek sabitlenir ve devrilme gibi sorunlara karşi önlem alınır..
  • Mobilyaların demontesi (eklem yerlerinden sökülmesi) bulundukları yerde yapıldıktan sonra balonlu naylonlarla ambalajlanır.
  • Demontesi yapılan mobilyalar yeni adreste tekrar monte edilerek yerleştirilir.

FİRMAMIZ TARAFINDAN VERİLMEYEN HİZMETLER

Elektrik montaj işleri, matkap ile duvar tavan delme işleri, şofben, kombi, radyatör söküp takmak. Duvardan duvara halıların kesilip uydurulma işleri, korniş sökülüp takılması gibi işler firmamızın nakliye alanlarına girmemektedir. Lütfen bunları personelimizden talep etmeyiniz.

 

16 Temmuz 2014

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Facebook'ta Biz

  • Access Kredi Karına 6 Taksit

    1 Not: Şehirlerarası Nakliyat İşlemlerinde Geçerlidir.